YCP Bilgi Teknolojileri Eğitim Enerji Danışmanlık ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti, 2014 yılında farklı uzmanlık alanlarında iş yapan birden fazla şirketin bir araya gelmesi ile birlikte kurulmuştur. Yazılım alanında 75 kişilik kadrosu ile başta sigorta ve bankacılık sektörüne yazılım üreten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sanayi Bakanlığı onaylı AR-GE 'sinde, en son teknolojik gelişmelere uygun yazılım ve donanım hizmet ve çözümleri sunmaktadır. Avrupa'da Hollanda ve İngiltere'de kurmuş olduğu şirketleri ile de Türkiye'de yarattığı katma değeri Kıta Avrupa'sında da yaygınlaştırmayı başarmıştır. Yakın zamanda ABD'de Chicago ve San Francisco'da ofislerimiz faaliyete geçecektir.
Dünyada küreselleşmeyle birlikte sınırların kalkmasi nda gelişen teknoloji ve artan ) - kalite standartları çerçevesinde katma değerli ürün yaratma, yenilikçi çözümler ISYO n üretme, müşteri memnuniyeti ni arttırarak devamlılığını sağlayacak hizmetler sunma.
Uluslararası arenada yeni Türkiye'yi temsil edecek genç, dinamik, girişimci ve inovatif kadrosu ile ürün, hizmet ve çözüm üreterek lider pozisyona gelmek.

Kalite Politikamız

YCP Bilgi Teknolojileri, Eğitim, Enerji, Danışmanlık ve Sağlık hizmetleri alanlarında gerek yurtiçi gerek ise yurtdışı olmak üzere birçok lokasyonda yüksek kaliteli ürün ve servislerle kusursuz müşteri deneyimini yaşatmayı taahhüt ediyoruz.

YCP Bilgi Teknolojileri deneyimli çalışanları ile başta sigorta sektöründe olmak üzere diğer bütün bilgi teknolojileri alanlarındaki ihtiyaçları doğru şekilde analiz ediyor, doğru hizmeti sunmayı hedef alıyoruz. Müşteri odaklı olan çalışma prensiplerimiz ile ortaya çıkan ürünün kullanıcı dostu olması ve müşterilere zaman kazandırması temel amacımızdır. Ayrıca faaliyetlerimizi ilgilendiren konularda ilgili yasal gereklilikleri yakından takip edip gereklilikleri yerine getiriyoruz.

YCP Bilgi Teknolojileri çalışanları olarak, kalite ve verimliliği sürekli kılmak için müşterilerden gelen geri bildirimleri, yaratıcı düşünceler eşliğinde analiz ediyor ve sürekli iyileştirmek ve geliştirmek için çalışıyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Firma olarak;
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) kurulması kapsamında;

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi gereksinimleri olan bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliği prensiplerine uymak amacıyla firmamızda bilgi varlıkları tanımlanarak, risklerin belirlenerek, risklere ilişkin kontrol önlemlerinin alınmasını içeren risk yönetim metodolojisini firmamız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için kurmak,

Müşterilerimizle yapılan sözleşmelere uygun şekilde gizliliği ve yürürlükte olan yasal mevzuatlara uyumu sağlamak,

Bilgi güvenliği risklerini azaltmak için gerekli özen ile birlikte ihtiyaç duyulan her türlü donanım, yazılım, eğitim ve diğer kaynakları tahsis etmek ve devamlılığını sağlamak,

Tüm personelin ve iş ortaklarının; bilgi güvenliğinin bütünsel yaklaşım zorunluluğu gereği BGYS’ye katılımını ve uymasını sağlamak için bilinçlendirme, eğitim ve teşvikini sağlamak,

BGYS’nin verimliliğini, iç ve dış denetimlerle kontrol etmek, izlemek, gözden geçirmek ve sistemi sürekli iyileştirmek,

Etik kurallardan ödün vermeden BGYS politikasını her alanda işletmeye çalışmak;

BGYS politikamızdır.

GENEL MÜDÜR
10.12.2017