Servİslerİmİz

Bilişim

Bilişim teknolojileri alanında sigorta ve bankacılık sektörü başta olmak üzere tüm sektör ihtiyaçlarını son teknoloji ile karşılayacak projeler üretilmektedir. Sigorta sektörüne üretilen yazılımlar, sigorta firmalarının çok kısa süre içerisinde net tablolarını, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak görmesini sağlar ve karar mekanizmalarını hızlandırır. ABD'de açılacak ofisler, özellikle Insurtech ve Fintech konularında yeni dünyaya hizmet verecektir. Fintech projesi olan “Mobil Ödeme” hem ülkemizde hem de Avrupa'da çığır açacak niteliktedir ve lansmanı 23-24 Ocak 2019 tarihinde Hollanda Utrecht'te yapılmıştır.

Enerji

Enerji projelerinde hem yatırımcı hem de anahtar teslim müteahhitlik hizmetleri sunmaktayız. Büyümekte olan bu pazarda ister santrallerin geliştirme süreçleri, ister anahtar teslim proje isterseniz de danışmanlık verebiliriz.

Arge

27.03.2018 tarihinde Sanayi Bakanlığı'nın kabulü ile AR-GE merkezi olduk. 75 kişilik dinamik ve genç bir ekip, aldıkları düzenli eğitimler ile kendilerini sürekli güncellemekte ve yeni teknolojiyi takip etmekte. Hem yazılım hem donanım olmak üzere çözümler sunup, hep bir adım ilerde olmayı hedefliyoruz. Sadece Türkiye pazarında değil, dünya pazarına yönelik projeler üretiyoruz. TÜBİTAK tarafından onaylanmış projelerimiz başarılı AR-GE'mizin bir sonucudur.

Danışmanlık

İster bilgi güvenliği ister mimari anlamda, danışmanlık istediğiniz tüm konularda, konusunda uzman danışmanlarımızla yanınızdayız.

Sağlık

Hem sağlık teknolojileri hem de profesyonel sağlık kadronuz için destek vermekteyiz.

Akademi

YCP Akademi, YCP Bilgi Teknolojileri şirketimizin yazılımcılarının eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için önce şirket içi bir departman olarak kurulup, buradaki eğitimlerin müşterilerimiz, iş ortaklarımız tarafından da talep edilmesi ile birlikte profesyonel bir yapıya geçmiştir. YCP Akademi, YCP Bilgi Teknolojilerinin AR-GE Merkezinde kullanılan en son teknolojik gelişmelere uygun yazılım hizmetlerinin devamlılığı için verilen eğitimlerle şekillendiğinden, ihtiyacınız olan eğitim içeriklerinin tamamı güncel ve soruların tamamını cevaplayacak niteliktedir.

HAKKIMIZDA

HAK

YCP Bilgi Teknolojileri Eğitim Enerji Danışmanlık ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti, 2014 yılında farklı uzmanlık alanlarında iş yapan birden fazla şirketin bir araya gelmesi ile birlikte kurulmuştur. Yazılım alanında 75 kişilik kadrosu ile başta sigorta ve bankacılık sektörüne yazılım üreten ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sanayi Bakanlığı onaylı AR-GE'sinde, en son teknolojik gelişmelere uygun yazılım ve donanım hizmet ve çözümleri sunmaktadır. Avrupa'da Hollanda ve İngiltere'de kurmuş olduğu şirketleri ile de Türkiye'de yarattığı katma değeri Kıta Avrupa'sında da yaygınlaştırmayı başarmıştır. Yakın zamanda ABD'de Chicago ve San Francisco'da ofislerimiz faaliyete geçecektir.

MİSYON/VİZYON

İLETİŞİM

şim
Adres

Tatlısu Mah. Erkaya Sk. Mira Tower No:1 K:5 29-30 Ümraniye / İstanbul

E-mail

info@ycp.com.tr

Telefon

+90 532 067 09 27